Borsadan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret...
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel BARAN’ ı ziyaret etti.
Borsadan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret...

Geçtiğimiz günlerde geniş katılımlı bir heyet halinde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ nu ziyaret eden Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR’ ın Ankara temasları devam ediyor. Başkan Çakır 20 Nisan Cuma günü yapılan seçimler neticesinde tekrar yönetim kurulu başkanı seçilen Yüksel BARAN’ ı ziyaret etti. Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Türkiye Yem Sanayicileri Birliği

Başkanı Ülkü KARAKUŞ’ unda hazır bulunduğu ziyarette ÇAKIR duyduğu memnuniyeti dile getirerek BARAN’ ı kutladı.


Başkan ÇAKIR “Ankara Ticaret Odası yönetimine seçilen ve görev alan tüm arkadaşlarımıza da Sayın Başkanın şahsında başarılar diliyorum. Ankara Ticaret Odası camiamızın en köklü ve önemli kurumlarından biri. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de borsamız ile Ankara Ticaret Odası işbirliklerini daha da arttırarak devam etmek arzusundayız.” Dedi.


ATO Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Baran’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanın nezdinde Samsun Ticaret Borsası organlarında görev alan tüm arkadaşları kutluyor ve başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.