Borsadan Algı Yönetimi Eğitimi...
Samsun Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde, oda ve borsaların hizmet kalitesini arttırmak amacıyla personele yönelik olarak “Algı Yönetimi” eğitimi düzenlendi.
Borsadan Algı Yönetimi Eğitimi...

Samsun Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde, İzgören Akademi Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitmeni Gökhan Okçu tarafından verilen “Algı Yönetimi” eğitiminde Samsun ilinde hizmet veren Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının Genel Sekreterleri ve çalışanları bir araya geldi.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı; “Algı Yönetimi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediğimiz eğitimde, çalışanlarımızın hem iş hayatında hem de özel hayatlarında doğru algılanmaları konusunda pratik bilgilere ulaştığı düşüncesindeyim. Gökhan beyin eğitim sunumunda belirttiği gibi “İnsanların sizi nasıl ALGILADIKLARI, size olan davranışı belirler…” Amacımız çalışanlarımızın iş hayatında ve kurdukları ilişkilerde, kendilerine sergilenen davranışların onların yarattığı algı çerçevesinde şekillendiği konusunda bir farkındalık yaratmaktı. Bunu da başardığımız inancındayım.


2016 yılında Samsun ili Oda ve Borsaları olarak personel eğitimlerimizi birlikte düzenledik. Düzenlenen onu aşkın eğitim ile kurumlarımız arasındaki işbirliğini, personellerimizin birlikteliği ile pekiştirdik.  Düzenlenen 12 adet ortak eğitimle çalışanlarımızın aldığı eğitimler çeşitlendi,  kişi başına alınan eğitim saati de yükseldi. 2017 yılında da kurumlar arası eğitim işbirliğimiz devam edecektir.


Eğitmenimize ve eğitime katılım sağlayan Oda ve Borsa Genel Sekreterler ve personeline teşekkür ederim.“ dedi.


Samsun’da Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen eğitime Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük ile Samsun Ticaret Borsası, Samsun ve Ticaret ve Sanayi Odası , Çarşamba ve Ticaret ve Sanayi Odası,  Vezirköprü ve Ticaret ve Sanayi Odası çalışanları iştirak etti.