bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Başkan Çakır; Ekonomik Hedeflerimizde Hiçbir Sapma Olmayacak...
Başkan Çakır; Ekonomik Hedeflerimizde Hiçbir Sapma Olmayacak...
Başkan Çakır; Ekonomik Hedeflerimizde Hiçbir Sapma Olmayacak...

TOBB Camiasından Güçlü Bir Ekonomi İçin Odaklanma Sözü

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki 365 oda ve borsa yönetim kurulu başkanı, Başbakan Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek istişarede bulundu. Hisarcıklıoğlu, “Ülkemizin tüccar, sanayici ve üreticileri olarak, daha güçlü bir ekonomi için, hiçbir kesintiye uğramadan yola devam etmek azmindeyiz” diye konuştu.​

Başbakanlık’ta düzenlenen istişare toplantısında konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yıldırım’a, reel sektörün güçlenmesi ve rekabet gücünün artması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eti. İstişareye verilen önemin iş dünyasının şevkini artırdığını ifade eden Hisarcıklıoğlu, “Şimdi sizin liderliğinizde, hükümetimizin, ekonomiye odaklanıp, büyüme ve reform alanında yeni bir sıçrama başlatacağına inanıyoruz. Bu çerçevede üzerimize düşeni yapıyoruz, yapacağız” dedi.

Başkan Çakır, Ekonomik hedeflerimizde hiçbir sapma olmayacak.

Ziyarete diğer oda ve borsa Başkanları ile birlikte iştirak eden Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır; 
“TOBB Başkanımızın da belirtiği üzere Demokrasiye sahip çıkılması için, 81 il ve 160 ilçedeki tüm Oda ve Borsalarımız gibi meclis üyesi, meslek komitesi üyeleri dahil tüm üyelerimize SMS mesajı attık. İnternet sitemizde ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan mesajlar yayınladık.

19 Temmuz’da Samsun Dahlindeki tüm Oda ve Borsalarımızla birlikte darbeye karşı tepkimizi eş zamanlı olarak gösterdik.

Bundan sonra da, dün olduğu gibi yarın da, demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz. Kısa sürede hep beraber daha güvenli bir ülke ve daha güvenli bir ekonomiye kavuşacağımıza inanıyoruz. Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girme hedefimizden hiçbir sapma olmayacak.” Diye konuştu.