bedava bonus bedava bonus bedava bonus
DIŞ TİCARET: Türkiye-Tacikistan İş Forumu, 10 Kasım 2022, Duşanbe

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun ilgili kurumlara ilettiği e-postada, T.C. Ticaret Bakanı Sayın Mehmet Muş'un ikili ticari ve ekonomik ilişkileri değerlendirmek amacıyla yapacağı Tacikistan ziyareti kapsamında, 10 Kasım 2022 Perşembe günü Duşanbe'de Türkiye-Tacikistan İş Forumu'nun düzenlenmesi planlandığı belirtilmektedir.

T. C. Ticaret Bakanı Sayın Mehmet Muş ve Tacikistan Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanı Sayın Zavki Amin Zavkizoda'nın katılımları ile gerçekleştirilmesi öngörülen İş Forumuna katılmak isteyen firmaların 8 Kasım 2022 Salı günü saat 18:00'e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1491/19237 bağlantısından kayıt oluşturmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi: için DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü Tuğba Bal Bahar (0212 339 50 55, e-posta: avrasyabolgesi@deik.org.tr) ile irtibata geçilebilir.

Uçak biletleri, Duşanbe'de şehir içi ulaşım ve konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir. Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program kayıt yaptıran firma temsilcilerine DEİK tarafından bilahare iletilecektir. Tacikistan'a seyahatlerde uçuştan önce en fazla 72 saat içerisinde yapılmış negatif sonuçlu COVID-19 PCR test raporunun veya 2 doz aşı uygulamasını içeren aşı kartının ibraz edilmesi zorunludur. Kare kodu test raporunun İngilizce düzenlenmiş olması gerekmektedir.