bedava bonus bedava bonus bedava bonus
DIŞ TİCARET: Kuşak Yol (BRI) ve Orta Koridor Üzerinde Yeni Pazarlar Kongresi ve Fuarı

Ticaret Bakanlığı'nın ilgili kurumlara duyurusunda, Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği'nden alınan yazıya atfen, 14-16 Eylül 2023 tarihlerinde, Ankara ATO Congresium'da, "Kuşak Yol (BRI) ve Orta Koridor Üzerinde Yeni Pazarlar Kongresi ve Fuarı"nın gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmektedir.


Bu kapsamda, Azerbaycan, Çin Halk Cumhuriyeti, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, ve Türkmenistan'dan enerji, maden, gıda, tarım, lojistik, inşaat, makine ve bilişim teknolojileri sektörleri başta olmak üzere çeşitli sektör temsilcilerinin katılacağı kongre ve fuara, ülkemiz sektör temsilcilerinin katılımı yanında, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Dr. Cevdet Yılmaz'ın iştirak ederek bir açılış konuşması yapmasının hedeflendiği belirtilmektedir.

Söz konusu etkinlik kapsamında ihracatçılarımız ile yabancı katılımcılar arasında B2B, B2C ve B2G görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.


Duyuruda ayrıca etkinliğe ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak için Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği, Dış Ticaret Koordinatörü Ali Berat BEŞER ile (beratbeser07@gmail.com – 0312 441 04 45) irtibata geçilmesi gerektiği bildirilmektedir.