Bayramınız Kutlu Olsun...
24 Haziran 2017 Cumartesi
Ramazan Bayramının, ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini dileriz. Bayramınız kutlu olsun.
Kadir Gecesi...
21 Haziran 2017 Çarşamba
İnsanlığa rahmet olarak gönderilen, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, kalpten edilen tüm hayırlı duaların kabul olduğu mübarek Kadir Gecesinin ülkemize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz
Anlamlı Plaket...
14 Haziran 2017 Çarşamba
Lösemili ve Kan Hastalıklı çocuklar ve aileleri ile DSİ Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelindi. İftar yemeği sonrası, aralarında Samsun Ticaret Borsasının da bulunduğu kurum ve şahıslara desteklerinden dolayı Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği Başkanı Prof.Dr Davut ALBAYRAK tarafından plaket takdim edildi.
Gerçek Usulde Vergiye tabi olmayan çiftçilere ait ürünlerin, borsa tescili yapılarak gerçekleştirilen alımlarında 7 bin TL’ lık sınır artık aranmayacak...
12 Haziran 2017 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, ekonomi şuralarında dile getirdikleri taleplerin sonuca ulaştığını ve uygulamanın başladığını müjdeledi. Gerçek Usulde Vergiye tabi olmayan çiftçilere ait ürünlerin, borsa tescili yapılarak gerçekleştirilen alımlarında 7 bin TL’ lık sınır artık aranmayacak.
Salıpazarı Üyelerimizle Bir Araya Geldik...
03 Haziran 2017 Cumartesi
Salıpazarı ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcımız İslam Öztürk ve , Meclis üyelerimiz Mehmet Gürsoy, Yüksel Kaya, Ömer Minuz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Vezirköprü'de Üyelerimizle Bir Araya Geldik...
31 Mayıs 2017 Çarşamba
Vezirköprü ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde Vezirköprü ilçesinde faaliyet gösteren üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hasan Tunç, Meclis üyelerimiz Özlem Ertekin, Demir Küçük ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Üyelerimizle bir araya geldik...
30 Mayıs 2017 Salı
Havza ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde Havza, Amasya, Suluova ve Merzifon da faaliyet gösteren üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Meclis üyelerimiz Özlem Ertekin, Mehmet Gürsoy, Ömer Muniz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıdı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Van Ticaret Borsasını Ziyaret Etti...
27 Mayıs 2017 Cumartesi
27 Mayıs 2017 Cumartesi günü gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Van Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nayif Süer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Türkay Özbek ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunuldu.
Plaketimizi Aldık...
26 Mayıs 2017 Cuma
Aralarında Borsamızın da bulunduğu Nakil Aile Destek Evi Projesine destek veren kurum ve şahıslar için gerçekleştirilen plaket takdim törenine borsamız adına Meclis üyemiz Mustafa MERCAN katıldı.
Yöresel Ürün Stantlarına Ziyaret..
23 Mayıs 2017 Salı
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan ÇAKIR ve TOBB Delegesi Meclis üyelerimiz TOBB 73. Genel Kurulunda Oda ve Borsalar tarafından açılan Yöresel Ürün stantlarını ziyaret ettiler.