TOBB Akreditasyon Sistemi Denetimi Başarı ile Gerçekleştirildi...
22 Eylül 2017 Cuma
10. Dönem Akredite Oda Borsalar arasında yer alan borsamızın Akreditasyon belge yenileme denetimi başarı ile tamamlandı. Belge yenileme denetimi Türk Loydu Vakfı Yönetim Sistemleri Baş tetkikçisi Oğuz Aksu tarafından gerçekleştirdi.
Lösam Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk Borsamızı Ziyaret Etti...
08 Eylül 2017 Cuma
Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk ve Eşi Ayşegül Öztürk Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Üreten Samsun’un Yıldızları Ödüllerini Aldı
15 Ağustos 2017 Salı
Türkiye Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile, Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası “Üreten Samsun’un Yıldızları” ödül töreni düzenledi. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır'ın yaptığı törende TOBB tarafıdan yaptırılan Samsun İlkadım TOBB İlyas Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin de açılış kurdelesi kesildi.
Türkak Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi Başarıyla Tamamlandı…
19 Temmuz 2017 Çarşamba
İlk kez 2009 yılında” Yağlı Kuru Meyvelerde Aflatoksin Analizi” başlığında akredite olan laboratuvarımız, yıllar içinde akredite analiz yelpazesini genişletmiş ve akredite konu başlığını 14’e çıkarmıştır.
Sinan Çakır, Uluslararası Yatırımcılarla İstişare Toplantısına Katıldı...
14 Temmuz 2017 Cuma
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle TOBB İkiz Kuleler'de yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nin (YASED) düzenlediği Uluslararası Yatırımcılarla İstişare Toplantısına katıldı.
Ortak Basın Açıklaması...
13 Temmuz 2017 Perşembe
Samsun ilinde faaliyet gösteren oda ve borsalar, KAMU-SEN, TÜRK-İŞ, TESK ve TZOB ’un iştirakiyle 15 Temmuz 2016 tarihinde göstermiş olduğumuz tepkimizi ve beraberliğimizi bir kez daha göstermek üzere, tüm Türkiye ile eş zamanlı olarak ortak basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasında Borsamızı Meclis Başkanımız Ahmet Takış ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Odabaş temsil ettiler.
Karadeniz Bölgesi Oda Borsa İstişare Toplantısı
07 Temmuz 2017 Cuma
Karadeniz Bölgesi Oda Borsa İstişare Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı iştirak ettiler.
Bayramınız Kutlu Olsun...
24 Haziran 2017 Cumartesi
Ramazan Bayramının, ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini dileriz. Bayramınız kutlu olsun.
Kadir Gecesi...
21 Haziran 2017 Çarşamba
İnsanlığa rahmet olarak gönderilen, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, kalpten edilen tüm hayırlı duaların kabul olduğu mübarek Kadir Gecesinin ülkemize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz
Anlamlı Plaket...
14 Haziran 2017 Çarşamba
Lösemili ve Kan Hastalıklı çocuklar ve aileleri ile DSİ Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelindi. İftar yemeği sonrası, aralarında Samsun Ticaret Borsasının da bulunduğu kurum ve şahıslara desteklerinden dolayı Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği Başkanı Prof.Dr Davut ALBAYRAK tarafından plaket takdim edildi.