Gerçek Usulde Vergiye tabi olmayan çiftçilere ait ürünlerin, borsa tescili yapılarak gerçekleştirilen alımlarında 7 bin TL’ lık sınır artık aranmayacak...
12 Haziran 2017 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, ekonomi şuralarında dile getirdikleri taleplerin sonuca ulaştığını ve uygulamanın başladığını müjdeledi. Gerçek Usulde Vergiye tabi olmayan çiftçilere ait ürünlerin, borsa tescili yapılarak gerçekleştirilen alımlarında 7 bin TL’ lık sınır artık aranmayacak.
Salıpazarı Üyelerimizle Bir Araya Geldik...
03 Haziran 2017 Cumartesi
Salıpazarı ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Meclis Başkan Yardımcımız İslam Öztürk ve , Meclis üyelerimiz Mehmet Gürsoy, Yüksel Kaya, Ömer Minuz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Vezirköprü'de Üyelerimizle Bir Araya Geldik...
31 Mayıs 2017 Çarşamba
Vezirköprü ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde Vezirköprü ilçesinde faaliyet gösteren üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hasan Tunç, Meclis üyelerimiz Özlem Ertekin, Demir Küçük ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Üyelerimizle bir araya geldik...
30 Mayıs 2017 Salı
Havza ilçesinde üyelerimize yönelik olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde Havza, Amasya, Suluova ve Merzifon da faaliyet gösteren üyelerimiz ile bir araya geldik. İftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Meclis üyelerimiz Özlem Ertekin, Mehmet Gürsoy, Ömer Muniz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı katıdı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Van Ticaret Borsasını Ziyaret Etti...
27 Mayıs 2017 Cumartesi
27 Mayıs 2017 Cumartesi günü gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Van Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nayif Süer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Türkay Özbek ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunuldu.
Plaketimizi Aldık...
26 Mayıs 2017 Cuma
Aralarında Borsamızın da bulunduğu Nakil Aile Destek Evi Projesine destek veren kurum ve şahıslar için gerçekleştirilen plaket takdim törenine borsamız adına Meclis üyemiz Mustafa MERCAN katıldı.
Yöresel Ürün Stantlarına Ziyaret..
23 Mayıs 2017 Salı
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan ÇAKIR ve TOBB Delegesi Meclis üyelerimiz TOBB 73. Genel Kurulunda Oda ve Borsalar tarafından açılan Yöresel Ürün stantlarını ziyaret ettiler.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik Samsun ’da
18 Mayıs 2017 Perşembe
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik, 2'inci Yerel Tohum Buluşması toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Samsun’ a geldi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 98'inci Yılını Kutluyoruz...
18 Mayıs 2017 Perşembe
Geleceğimizin teminatı sevgili gençler! Ne kadar övünseniz azdır. Sizlerin, milletimizin kurtuluş ve devletimizin kuruluş mücadelesini en iyi şekilde öğrenip dersler çıkararak, ülkesine ve milletine karşı sorumluluklarını bilen, yüksek idealleri olan bir nesil olarak yetişmeniz; aziz cumhuriyetimizin bekasını güvenceye kavuşturacaktır.
Yazılı İletişim Eğitimi
14 Mayıs 2017 Pazar
Borsamızın yazılı iletişim becerisine katkı sağlamak için personelimize yönelik olarak, 14 Mayıs 2017 Pazar günü “Yazılı İletişim” eğitimi düzenlenmiştir.